POZNAN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

TÜL: Döner Tül
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 137 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerde dekorasyonun şık ve zarif olabilmesi açısından tercih edilen tüm detaylar gibi perde ve tül detayları da oldukça önemlidir. Klasik bir dekorasyon ya da gösterişli olan bir dekorasyon için tercih edilecek olan tül modelleri de farklılıklar göstermektedir. Odanın görüntüsünün daha net olabilmesi açısından son dokunuş olan tüllerin doğru olarak tercih edilmesi gereklidir.

Kendinden parlak kumaşı ile birlikte Poznan modeli evin tüm odalarında kullanılabilir. Oturma odası, misafir odası veya bunun yanı sıra yatak odasında tercih edilebilecek bir zarafeti bulunmaktadır. Desen gibi detaylara gerek kalmadan yalnızca kumaşının verdiği his bile yeterli olmaktadır. Tek renk oluşu daha sade bir zarafet açısından önemlidir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?