P.T.I.

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

64.00 TL

32.00 TL

KUMAŞ: Blackout
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 1100 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonda sadelikten yana olan kişilerin perde tercihleri de dekorasyon ile uyumlu olmalı ve de sade olmalıdır. Spor olan dekorasyonlarda bile mükemmel bir uyum sağlayacak olan P.T.I modeli sade bir tarzın tercih edildiği dekorasyonlar için tek renk olarak üretilmiştir. Kumaşın renk tonu ve dokusu pek çok farklı dekorasyonda tercih edilebilir bir görünüm sunmaktadır.

Tek renk ve desensiz olarak üretilen ürün hem spor hem de zarif bir tarza sahip olan odalarda tercih edilebilir. Gösterişli olan odalarda da görünümü ön plana çıkarmak açısından sade perdeler tercih edilmektedir. Ürün oturma odası, misafir odası ve bunun yanı sıra yatak odası gibi pek çok farklı odada kullanılabilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

Benzer Ürünler

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?