PULLU ISLEMELI ORG 140359

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

32.00 TL

16.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 110 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonu için tercih edilebilecek olan tül detayı son derece büyük bir önem taşımaktadır. Farklı işlemesi ile birlikte pullu işlemeli org 140359 modeli oldukça ilgi çekici durmaktadır. Dalları ile birlikte kullanılan küçük çiçek motifleri oldukça farklı bahar dalı havası vermektedir. İşlenen detaylar tülün daha hareketli olmasını sağlamaktadırlar.

Oturma odası, yatak odası ve misafir odasında kullanım için uygundur. Desenleri oldukça özel olarak işlenmiş olduğu için herhangi bir şekilde göz yormaz. İçerisinde çok hafif renklendirmelerin kullanılması ile birlikte ürünün desenleri daha fazla göze çarpmaktadır. Pullu ve işlemeli tül sevenler için oldukça zarif bir modeldir. Farklı konseptler ile uyum sağlayabilmektedir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?