RAINBOW ISLEMELI ORG

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 114 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Gösterişli bir dekorasyon hayali kuruyor iseniz, dekorasyonda tercih edilecek olan tüm ürünleri titiz bir şekilde seçmelisiniz. Dekorasyonda tamamlayıcı parçalardan bir tanesi de tüller ve perdelerdir. Burada tülün deseni ve tarzının odanın dekorasyonu ile uyumlu olabilmesi dekorasyonun netleşebilmesi açısından son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Oldukça özel bir şekilde üretilmiş olan Rainbow işlemeli org modeli gösterişli dekorasyonlar ile birlikte kullanılabilir. Rainbow işlemesi tül üzerinde oldukça hoş bir görünüm oluşturmayı başarmıştır. Aynı zamanda sade olan dekorasyonlarda da dekorasyonun daha fazla netlik kazanması ve hareket kazanabilmesi açısından tercih edilebilir. Evin tüm odalarında konsepte uygun olarak tercih edilebilir bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?