RENNES

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

128.00 TL

64.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 766 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonun olmazsa olmazlarından bir tanesi de perde tercihleridir. Farklı konsept düşünen kişiler için tercih edilecek olan ürünlerin özel olarak seçilmesi gereklidir. Osmanlı motiflerinin günümüze uyarlanması ile birlikte hazırlanmış olan Rennes modeli baskılı bir modeldir ve kullanılan desenler oldukça ilgi çekicidir.

Kumaşın kendisine has dokusal bir parlaklığı bulunmaktadır ve bu durum perdenin kendisine has bir ağırlığının oluşmasında etkilidir. Osmanlı tarzı Avangart bir konsept ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Klasik ev dekorasyonunda ve aynı zamanda daha gösterişli olan ev dekorasyonlarında da tercih edilebilir. Evin farklı odalarında dekorasyona bağlı olarak kullanılabilir olan bir modeldir. Eski dönem detaylarını seven kişiler için modernleşmiş bir tasarımdır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?