RIGA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

32.00 TL

16.00 TL

TÜL: Döner Tül
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerde ki dekorasyonun tamamlayıcı parçaları her zaman perde ve tüller olmuştur. Sadeliğin zarafet ile buluşmasına ev sahipliği yapan Riga modeli ile birlikte odanızın dekorasyonu tamamlanacaktır. Gösterişli modeller yerine sade olan modeller ile zarif bir dekorasyon oluşturmak isteyen kişiler için transparan özelliği sahip model beklenilen etkiyi fazlası ile sunacaktır. Üründe hareket katabilmesi için kullanılan parlak incecik şeritler oldukça etkili bir görüntü sunmaktadır.

Karışık desenlerden hoşlanmayan ve her zaman sadelikten yana olan kişiler için oldukça doğru bir tercihtir. Sade dekorasyonlar için uygun olabilecek olan model, aynı zamanda gösterişli dekorasyonlara netlik kazandırabilmek amacı ile de kullanılabilir. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz en özel odalarınızda bile kullanabileceğiniz bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?