RIVER TAFTA 40JA05

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Tafta
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 341 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evinizde tercih edeceğiniz perde modeli, dekorasyonun son fırça darbelerinden bir tanesidir. Son dokunuş nasıl ki bir tuval için önemli ise, perdelerin tercihi de ev dekorasyonda o derece önemlidir. Farklı dekorasyon seçeneklerinde kullanılabilmesi açısından River Tafta 40JA05 modeli tafta kumaş tercih edilerek üretilmiştir.

Tafta kumaş perde üretimi söz konusu olduğunda çok fazla tercih edilmektedir. Hem duruş şekli için hem de aynı zamanda yanar döner etkisi bulunduğu için tercih sıralarının başında gelmektedir. Yanar döner etki ürüne kendisine has bir hareket katmaktadır. Modelin üzerinde bulunan ve sanki kumaşın kendisindenmiş gibi duran minik desenler de ürüne ekstra hareket katmayı başarmıştır. Zarafeti ile birlikte pek çok odada kullanılabilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?