RÖLYEF SATEN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 561 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonun en önemli parçalarından olan perdeler için kullanılan kumaşlara dikkat edilmesi gereklidir. En çok ilgi çeken kumaş seçeneklerinden bir tanesi de taftadır. Çünkü tafta kumaşın özel dokusu kendisine has olan parlak duruşu ile birlikte her türlü dekorasyona uyumludur. Aynı zamanda yanar döner etkisi de farklı bir ağırlık katmaktadır.

Desenli modelleri çok tercih etmeyen kişiler için daha sade ve zarif olan bir model olan Rölyef Saten üretilmiştir. Parlaklığı gözleri yormayan ve kumaşın kendisine ait olan soft bir parlaklıktır. Klasik dekorasyonlar ve spor dekorasyonlar için uyumlu olabilir. Sade ya da gösterişli olan dekorasyonlar ile de uyum sağlayabilen harika bir kumaşı bulunmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?