RONDAM 19112

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

56.00 TL

28.00 TL

TÜL: Brode
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 268 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evinizi güzelleştirmek, güneş ışınlarından korunmak ve akşamları evin içinin dışarıdan görünmesini engellemek amacı ile tüm evlerde perde ve tüller tercih edilmektedir. Günümüzde sıradan modellerin yerini dekorasyon ile uyumlu olan modeller almaktadır. Rondam 19112 modelinde bulunan desenler son derece özel olarak işlenmişlerdir. Aynı zamanda iki ayrı kalın şerit bulunduran ürünün etek kısımları da özel olarak hazırlanmıştır.

Ürünün kendi kumaşından gibi duran zikzak işlemeler ekstra bir hareket katmayı başarmıştır. Şeritler ve etek kısmı kumaştan daha farklı bir renk olarak belirlenmiştir. Bu dokunuş ile birlikte ürün daha canlı görünmektedir. Titiz bir şekilde üretilen tül modeli pek çok konsept ile uyumlu olan bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?