SANZELIZE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 440 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Gösterişli bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, tüm parçaları titiz bir çalışma ile seçmelisiniz. Eski Osmanlı dönemi tarzı günümüzde daha parlak detayları karşımıza çıkarıyor. Perde modelleri incelendiği zaman bu modellerde de kendinden parlak olan ürün çeşitleri karşınıza çıkacaktır. Ürünlerde tercih edilen kumaşın kendi özelliği parlaklığıdır.

Bu tarz bir kumaş yapısı kullanılarak hazırlanmış olan Sanzelize modeli de kendisine has bir parlaklık bulundurur. Daha sonra pullarla ya da daha farklı detaylar ile parlaklık eklenmediği için çok daha doğal bir parlaklık bulundurmaktadır. En gösterişli dekorasyonlara bile uyum sağlayabilecek kadar ağır bir duruşu bulunmaktadır. Gelen ışıklara göre kumaşta farklı tonlamalar oluşuyormuş gibi görülecektir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?