ATLANTIS 597 ATLANTIS 597 %50 kampanya indirimi

ATLANTIS 597

48.00 TL

24.00 TL

ATLANTIS 598 ATLANTIS 598 %50 kampanya indirimi

ATLANTIS 598

48.00 TL

24.00 TL

ATLANTIS 611 ATLANTIS 611 %50 kampanya indirimi

ATLANTIS 611

48.00 TL

24.00 TL

DIDIM SATEN DIDIM SATEN %50 kampanya indirimi

DIDIM SATEN

48.00 TL

24.00 TL

EXTRA DAMASK SATEN EXTRA DAMASK SATEN %50 kampanya indirimi

EXTRA DAMASK SATEN

64.00 TL

32.00 TL

EXTRA GUL SATEN EXTRA GUL SATEN %50 kampanya indirimi

EXTRA GUL SATEN

64.00 TL

32.00 TL

RÖLYEF  SATEN RÖLYEF  SATEN %50 kampanya indirimi

RÖLYEF SATEN

48.00 TL

24.00 TL

WATERWAY WATERWAY %50 kampanya indirimi

WATERWAY

48.00 TL

24.00 TL

VISCOSE SATEN VISCOSE SATEN %50 kampanya indirimi

VISCOSE SATEN

48.00 TL

24.00 TL

LYON LYON %50 kampanya indirimi

LYON

48.00 TL

24.00 TL

KRISTAL SATEN KRISTAL SATEN %50 kampanya indirimi

KRISTAL SATEN

48.00 TL

24.00 TL

SANZELIZE SANZELIZE %50 kampanya indirimi

SANZELIZE

40.00 TL

20.00 TL

ATLANTIS 597

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Zarif bir dekorasyonda tercih edilen tüm detaylar kadar perde detayı da önem taşımaktadır. Dekorasyonun tamamlayıcı dokunuşu olan perdelerin üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Farklı konseptler için uygun olabilecek çeşitlilik içerisinde Atlantis 597 modelimiz de şık bir dekorasyon için doğru bir tercih olacaktır. Deri koltukların yer aldığı konseptlerde son dokunuş için oldukça uygun bir modeldir. Perde üretimi yaparken müşterilerimizin zevkleri için en uygun olan modelleri düşünerek titiz bir çalışma yapmaktayız. Ürün tek renk olmasına rağmen sade ev dekorasyonlarında tercih edilebilecek olan bir modeldir. Bunun yanı sıra perdenin renginden birkaç ton farklı koltuklar ya da zıt renkte olan koltuklar ile ilgi çekici bir görünüm sunacaktır.

ATLANTIS 598

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Ev dekorasyonunda en önemli detaylardan bir tanesi de perde tercihidir. Odanın bütünü ile uyum içerisinde olması ve tercih edilen desenlere kadar tüm detaylar perdenin tarzı açısından önem taşımaktadır. Firmamız, perde üretimi konusunda oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Tercih edilen kumaş detayları ile birlikte farklı konseptlerde kullanılabilir ürünler üretmekteyiz. Firmamızda bulunmakta olan Atlantis 598 perde modelleri içerisinde hem spor tarzda döşenmiş evler hem de aynı zamanda klasik tarzda döşenmiş olan evler için uygun olan bir tasarımdır. Düz renk olması nedeni ile desenli koltukların bulunduğu odalarda tercih edilebilir ve kumaşının dokusuna bağlı olarak verdiği his nedeni ile tek renk koltukların bulunduğu odalarda tercih edilebilir.

ATLANTIS 611

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Gösterişli bir dekorasyonun en önemli detaylarından bir tanesi perde tercihidir. Kullanılan kumaş, desen ve perdenin uzunluğu gibi birçok farklı detay perdenin duruşu açısından önem taşımaktadır. Firmamızda yer almakta olan Atlantis 611 modeli kendinden desenli olan bir kumaş tercih edilerek hazırlanmıştır. Üründe kullanılan mat ve parlak kumaş detayları ürünün daha hareketli durmasını sağlamaktadır. Sade mobilyalar ile birlikte kullanılabileceği gibi gösterişli mobilyalar ile birlikte de tercih edilebilir. Üründe kullanılan parlak kabartmalar, ışık altında daha haraketli bir görünüm sunacaktır. Firmamızda bulunan alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte perde üretimi yapılırken tüm detaylara dikkat etmekte ve müşterilerimizin beğenilerine uygun olan ürünlere yer vermekteyiz.

DIDIM SATEN

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Gösterişli bir dekorasyonda, görünümün daha net bir şekilde hissettirilebilmesi açısından tercih edilecek perde modeli oldukça önemlidir. Gösterişli ve lüks bir dekorasyonda sönük bir model tercih etmek, dekorasyonun havasını bozacaktır. Lüks bir dekorasyonda tercih edilen modelin de iddialı olması gerekldir. Didim Saten modeli saten kumaş kullanılarak üretilmiştir. Satenin kendisine has özel dokusu görüntünün çok daha şık olmasını sağlayacaktır. Parlak ve yumuşak yüzeyli bir kumaş olması nedeni ile perdelerde romantik bir görüntü oluşturmaktadır. Kumaşın kendisine has parlak bir yapısı olduğu için desen kullanılmadan da oldukça gösterişli durmaktadır. Misafir odaları, oturma odaları ve yatak odaları için uygun olan bir perde modelidir.

EXTRA DAMASK SATEN

%50 kampanya indirimi

64.00 TL

32.00 TL

Perde tercihlerinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken detay kumaş türüdür. Saten kumaşın kendisine has parlak rengi ve yumuşak dokusu perdelere oldukça fazla yakışmaktadır. Kumaşın özel dokusu nedeni ile herhangi bir desene gerek kalmadan salon mobilyaları ile uyumlu olabilecek kadar şık bir görünüm sunmaktadır. Extra Damask saten modelinde herhangi bir desene yer verilmemiş olup, tek renk olarak üretilmiştir. Sade bir zarafet arayan kişiler için perde modellerinde saten kumaşlar kullanılmaktadır. Lüks bir misafir odası dekorasyonuna uyumlu olabileceği gibi romantik bir yatak odası dekorasyonuna da uyumludur. Yalnızca gösterişli dekorasyonlar için değil aynı zamanda sade dekorasyonlarda da renk katabilmek açısından tercih edilmektedir.

EXTRA GUL SATEN

%50 kampanya indirimi

64.00 TL

32.00 TL

Dekorasyon, tüm odalarda farklı şekilde yapılmaktadır. Odanın konsepti doğrultusunda tercih edilen ürünler gibi perde tercihi de daha iyi bir görünüm oluşması açısından önem taşımaktadır. Dekorasyonda tercih ettiğiniz tüm parçalar lüks olsa bile perde modelini yanlış tercih etmeniz durumunda dekorasyon eksik ve tatsız duracaktır. Kendine has desenleri ile birlikte Extra gül saten modeli lüks ve iddialı dekorasyonların parçası olabilecek bir görünüme sahiptir. Satenin verdiği soft his ve kumaşın kendisine has dokusal parlaklığı ile birlikte dekorasyon daha net olacaktır. Avangart tarzlarda son derece ilgi çekici bir dokunuş olabilecek ve iddialı yatak odası konseptlerinde de tercih edilebilecek bir modeldir.

RÖLYEF SATEN

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Dekorasyonun en önemli parçalarından olan perdeler için kullanılan kumaşlara dikkat edilmesi gereklidir. En çok ilgi çeken kumaş seçeneklerinden bir tanesi de taftadır. Çünkü tafta kumaşın özel dokusu kendisine has olan parlak duruşu ile birlikte her türlü dekorasyona uyumludur. Aynı zamanda yanar döner etkisi de farklı bir ağırlık katmaktadır. Desenli modelleri çok tercih etmeyen kişiler için daha sade ve zarif olan bir model olan Rölyef Saten üretilmiştir. Parlaklığı gözleri yormayan ve kumaşın kendisine ait olan soft bir parlaklıktır. Klasik dekorasyonlar ve spor dekorasyonlar için uyumlu olabilir. Sade ya da gösterişli olan dekorasyonlar ile de uyum sağlayabilen harika bir kumaşı bulunmaktadır.

WATERWAY

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Ev dekorasyonlarında tercih edilen konseptlerin tüm detaylarının birbiri ile uyumlu olması gereklidir. Dekorasyonda tercih edilecek olan perde modeli de diğer tüm detaylar ile uyumlu olmalıdır. Koltukların rengi, mekanda tercih edilen duvar boyası ve bunun yanı sıra dekorasyonun tarzı ile uyumlu olabilmesi gereklidir. Son derece özel olarak üretilmiş olan Waterway modeli şık dekorasyonlarda tercih edilebilecek bir modeldir. Su yolu deseni ile birlikte hareketlendirilen ürün soft bir hareket ile birlikte çok daha şık bir görünüme sahiptir. Kumaşta bulunan parlaklık ve renk oyunları ürünün sade dekorasyonların netleştirilmesinde de kullanılmasını sağlamaktadır. Yatak odalarında avangart, Osmanlı ya da romantik tarz seven kişiler için de uygundur.

VISCOSE SATEN

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Bir ev dekorasyonun istenilen netlikte oluşabilmesi açısından tercih edilen tüm detayların titiz bir şekilde incelenmesi gereklidir. Perde tercihi dekorasyonun en önemli noktalarından bir tanesidir. Perdenin renginin yanlış seçilmesi ya da koltuk dokusu ile zıtlığı varsa, dekorasyonun netliği bozulacaktır. Tek renk olarak üretilmiş olan Viscose Saten P 46 modeli bir çok dekorasyon ile uyumlu olabilecek bir modeldir. Saten kumaşın kullanılması ile birlikte üretilen model, sade dekorasyonları renklendirmek amacı ile tercih edilebilirken; gösterişli olan dekorasyonlarda da netleştirmek amacı ile tercih edilebilir. Saten kumaşın dokusu pek çok farklı kumaş dokusu ile uyumluluk gösterebileceği için koltuklarınız kumaş dokusu ile uyumlu durması daha kolay olacaktır.

LYON

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Bir dekorasyonda tercih edilen perdelerin desenleri, kumaş dokuları ve kesimleri gibi tüm detaylar oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle de dekorasyon için tercih edilecek olan modellerin mutlaka dekorasyonda kullanılan koltuk, halı ve diğer mobilyalar ile uyumlu olabilmesi gereklidir. Perdenin renk tonunun da dekorasyon ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Son derece özel olarak üretilmiş olan Lyon P 52 modelinde iki farklı renk kullanılmasına rağmen tek renk gibi durmaktadır. Bu şekilde iki rengin birlikte kullanılması kumaşa farklı bir hava katmıştır. Ağır ve gösterişli olan dekorasyonlarda da tercih edilebilecek kadar iyi bir görünüm sunmaktadır. Avangart tarz ile de birlikte kullanılabilecek olan bir modeldir.

KRISTAL SATEN

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Evde şık bir dekorasyon oluşturmak isteyen kişiler, dekorasyonda bulunan tüm eşyaların uyum içinde olmasına dikkat etmelidirler. Kimi zaman kontrast renklerin tercihi ve kimi zaman da benzer renklerin tercihi ile şık bir dekorasyon oluşturulabilir. Odada tercih edilen tüm eşyalar gibi perde de son derece büyük bir önem taşır. Hatta dekorasyonun mihenk taşlarından bir tanesidir. Saten kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Kristal saten modeli tek renk olarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda sade bir zarafet için herhangi bir desen tercih edilmemiştir. Çünkü saten kumaşların kendinden parlama gibi bir özelliği bulunmaktadır. Bu özellik dolayısı ile herhangi bir şekilde parlamalar göze çarpmaz ve de yapay durmaz.

SANZELIZE

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Gösterişli bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, tüm parçaları titiz bir çalışma ile seçmelisiniz. Eski Osmanlı dönemi tarzı günümüzde daha parlak detayları karşımıza çıkarıyor. Perde modelleri incelendiği zaman bu modellerde de kendinden parlak olan ürün çeşitleri karşınıza çıkacaktır. Ürünlerde tercih edilen kumaşın kendi özelliği parlaklığıdır. Bu tarz bir kumaş yapısı kullanılarak hazırlanmış olan Sanzelize modeli de kendisine has bir parlaklık bulundurur. Daha sonra pullarla ya da daha farklı detaylar ile parlaklık eklenmediği için çok daha doğal bir parlaklık bulundurmaktadır. En gösterişli dekorasyonlara bile uyum sağlayabilecek kadar ağır bir duruşu bulunmaktadır. Gelen ışıklara göre kumaşta farklı tonlamalar oluşuyormuş gibi görülecektir.

1-16 arası

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?