SEA SIMLI DONER TUL

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

40.00 TL

20.00 TL

TÜL: Döner Tül
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 114 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Evlerde tercih edilen perdelerin renk olarak, model olarak ve kumaş olarak evin konsepti ile uyumlu olmaları gereklidir. Son dönemlerin gözdesi olan organze tül perdeler diğerlerine göre çok daha ince kumaşlardan üretilmektedirler. Parlak bir zemine sahip olan bu ürünler farklı dekorasyonlarda tercih edilebilirler.

Sea Organze modeli de parlak bir zemine sahip ince tül perde modellerinden bir tanesidir. Kumaşın kendiliğinden parlak olması, sonradan eklenen pullar gibi abartı bir görüntü oluşmasına neden olmaz. Daha sade ve zarif bir görüntü sunarken gösterişi de beraberinde sunabilen nadir modellerden bir tanesidir. Üstelik ışık geliş şekline göre kimi zaman iki ayrı renk kullanılmış hissi vermektedir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?