SUARE JAKARLI SOFT SUARE JAKARLI SOFT %50 kampanya indirimi

SUARE JAKARLI SOFT

56.00 TL

28.00 TL

SUAVE SUAVE %50 kampanya indirimi

SUAVE

48.00 TL

24.00 TL

NEW DOUCE NEW DOUCE %50 kampanya indirimi

NEW DOUCE

48.00 TL

24.00 TL

SUARE JAKARLI SOFT

%50 kampanya indirimi

56.00 TL

28.00 TL

Dekorasyonda farklı bir dokunuş arayan kişiler için perde tercihi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Dekorasyonun daha net bir görünüme sahip olabilmesi, hareket kazanabilmesi ya da sakinleştirilmesi açısından son derece büyük bir önem taşır. Suare Jakarlı soft modeli mükemmel kumaş tercihi ile birlikte deniz dalgalarının eve getirdiği rengarenk bir rahatlama sunmaktadır. Soft görüntüsü ile birlikte gözü yormaz ve dinlenmenizde yardımcı olur. Dolgun pile seçeneği ile birlikte daha ilgi çekici durmaktadır. Çok kalabalık objelerde süslenmeyen sade bir dekorasyonda bile etkisini gösterecektir. Spor bir dekorasyon için de uygun olabilecek bir modeldir. Jakarlı olması nedeni ile görüntüsü daha net durmaktadır.

SUAVE

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Dekorasyonlarda duygunun yansıtılabilmesi oldukça önemlidir. Romantik tarzı ile birlikte Suave modeli dekorasyonun duygusunun çok daha fazla yansımasını sağlayacaktır. Dekorasyonda tercih edilen tüm ürünler son derece önemli olsa da bu ürünlerin sergilenmesinde ki en büyük etki perde modelleri ile olmaktadır. Bu nedenle dokusu, kesimi ve dekorasyona uygun olup olmadığı gibi detaylar incelenmelidir. Ürün, misafir odalarında tercih edilen gösterişli ve sıcak bir dekorasyon ile uyum içerisinde olacaktır. Bunun yanı sıra yatak odasında romantik bir dokunuş olarak tercih edilebilen bir üründür. Kumaşın kendisine has göz alıcı parlaklığı ve dokusu herhangi bir işlemeye ya da desene gerek kalmadan en göz alıcı dekorasyonlarda bile uyumlu olabilecek kadar ilgi çekicidir.

NEW DOUCE

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Evlerde tercih edilen dekorasyonlar farklılık gösterebilir. Bazı odalarda gösterişli bir dekorasyon tercih edilirken bazı odalarda sade bir tarz benimsenmektedir. Odanın dekorasyonu için uygun olabilecek parçaların incelenmesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Sade dekorasyonlar için tercih edilecek olan perdenin de sade ve zarif olması gereklidir. Tek renk olarak üretilmiş olan New Douce modeli düz beyaz dekorasyonlarda dahil olmak üzere sade olan odalar için tercih edilebilecek olan bir modeldir. Sade ve zarif bir dekorasyonda perdenin tek renk olması dekorasyonun çok daha net olabilmesi açısından önem taşımaktadır. Ürün, yatak odaları, oturma odaları ve konsepte bağlı olarak misafir odalarında da tercih edilebilir.

1-3 arası

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?