SPECIAL ORGANZE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

16.00 TL

8.00 TL

TÜL: Organze
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: MEVCUT
Ağırlık (+)(-) 5%: 134 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonun istenilen hissi sunabilmesi açısından tercih edilen perde modelinin titiz bir şekilde incelenmesi gereklidir. Günümüzde tül perde modelleri pek çok konsept için çok daha uyumlu olan tercihler olmaktadır. Transparan olan modeller hem gösterişli hem de sade dekorasyonlar ile uyumlu olabilmektedirler.

Kendiliğinden parlak bir kumaşı olan Special Organze modeli de en gösterişli dekorasyonlarda bile tercih edilebilir. Kumaşının parlaklığı ve verdiği hissin netliği nedeni ile herhangi bir desene ya da kabartmalı işlemeye gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Kumaşında ki parlaklık yapay durmayan ve kumaşın kendisine has bir parlaklıktır. Oturma odası ve misafir odasında tercih edilebildiği gibi yatak odalarında farklı konseptler ile oldukça ilgi çekici duracaktır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?