SUARE JAKARLI SOFT

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

56.00 TL

28.00 TL

KUMAŞ: Soft
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 800 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonda farklı bir dokunuş arayan kişiler için perde tercihi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Dekorasyonun daha net bir görünüme sahip olabilmesi, hareket kazanabilmesi ya da sakinleştirilmesi açısından son derece büyük bir önem taşır. Suare Jakarlı soft modeli mükemmel kumaş tercihi ile birlikte deniz dalgalarının eve getirdiği rengarenk bir rahatlama sunmaktadır.

Soft görüntüsü ile birlikte gözü yormaz ve dinlenmenizde yardımcı olur. Dolgun pile seçeneği ile birlikte daha ilgi çekici durmaktadır. Çok kalabalık objelerde süslenmeyen sade bir dekorasyonda bile etkisini gösterecektir. Spor bir dekorasyon için de uygun olabilecek bir modeldir. Jakarlı olması nedeni ile görüntüsü daha net durmaktadır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?