SUAVE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Soft
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 735 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonlarda duygunun yansıtılabilmesi oldukça önemlidir. Romantik tarzı ile birlikte Suave modeli dekorasyonun duygusunun çok daha fazla yansımasını sağlayacaktır. Dekorasyonda tercih edilen tüm ürünler son derece önemli olsa da bu ürünlerin sergilenmesinde ki en büyük etki perde modelleri ile olmaktadır. Bu nedenle dokusu, kesimi ve dekorasyona uygun olup olmadığı gibi detaylar incelenmelidir.

Ürün, misafir odalarında tercih edilen gösterişli ve sıcak bir dekorasyon ile uyum içerisinde olacaktır. Bunun yanı sıra yatak odasında romantik bir dokunuş olarak tercih edilebilen bir üründür. Kumaşın kendisine has göz alıcı parlaklığı ve dokusu herhangi bir işlemeye ya da desene gerek kalmadan en göz alıcı dekorasyonlarda bile uyumlu olabilecek kadar ilgi çekicidir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?