ADIGES TAFTA T1 ADIGES TAFTA T1 %50 kampanya indirimi

ADIGES TAFTA T1

48.00 TL

24.00 TL

ADIGES TAFTA T2 ADIGES TAFTA T2 %50 kampanya indirimi

ADIGES TAFTA T2

48.00 TL

24.00 TL

BODRUM TAFTA BODRUM TAFTA %50 kampanya indirimi

BODRUM TAFTA

40.00 TL

20.00 TL

CREPE TAFTA CREPE TAFTA %50 kampanya indirimi

CREPE TAFTA

40.00 TL

20.00 TL

FETHIYE TAFTA FETHIYE TAFTA %50 kampanya indirimi

FETHIYE TAFTA

48.00 TL

24.00 TL

GRACE TAFTA GRACE TAFTA %50 kampanya indirimi

GRACE TAFTA

80.00 TL

40.00 TL

IPEKSI TAFTA IPEKSI TAFTA %50 kampanya indirimi

IPEKSI TAFTA

48.00 TL

24.00 TL

LATINO JAKARLI TAFTA LATINO JAKARLI TAFTA %50 kampanya indirimi

LATINO JAKARLI TAFTA

48.00 TL

24.00 TL

NATUREL TAFTA 7523 NATUREL TAFTA 7523 %50 kampanya indirimi

NATUREL TAFTA 7523

40.00 TL

20.00 TL

RENNES RENNES %50 kampanya indirimi

RENNES

128.00 TL

64.00 TL

RIVER TAFTA 40JA05 RIVER TAFTA 40JA05 %50 kampanya indirimi

RIVER TAFTA 40JA05

48.00 TL

24.00 TL

SPECIAL CHENILLE TAFTA SPECIAL CHENILLE TAFTA %50 kampanya indirimi

SPECIAL CHENILLE TAFTA

48.00 TL

24.00 TL

ADIGES TAFTA T1

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Şık bir dekorasyon için tercih edilen tüm parçaların özenli bir şekilde seçilmesi gereklidir. Dekorasyonun tamamlayıcı parçalarından bir tanesi perde tercihidir. Dekorasyonda zarafete önem verenler için Adiges tafta modelini sunmaktayız. Sade bir şıklıktan yana olan kişiler için üzerinde herhangi bir desene yer verilmeksizin kumaşının kendisine has dokusu ön plana çıkarılarak hazırlanmıştır. Üründe tercih edilen tafta kumaş yanar döner etkisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bu etki ışığın geliş açısına göre renk değiştiriyormuş hissi sunacaktır. Üründe tercih edilen renk kendisine has bir ağırlığa sahip olduğu için ve tafta kumaş dokusu tercih edildiği için düz bir tasarım olmasına rağmen Avangart tarzı dekorasyonda bile etkisini gösterebilecek bir modeldir.

ADIGES TAFTA T2

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Tafta kumaş kullanılarak üretilmiş olan Adıge’s Tafta perde modeli özellikle misafir odaları gibi dekorasyonu gösterişli olan odalarda tercih edilmektedir. Tafta kumaşın örgüsü ve atkısı farklı renkte kullanıldığı için hareket ettikçe ve ışığın gelişine göre yanar döner etkisi vermektedir. Tafta kumaş, kendine has parlaklığı ile birlikte perdelerde çok fazla tercih edilmektedir. Ekstra detaylara gerek kalmadan perde üretimi yapılmış olmasına rağmen son derece zarif bir görünüm sunmaktadır. Desen bulundurmadığı için gösterişli odalara uyum sağlarken, özel yanar döner kumaşı ile birlikte de sade ve tek renk dekorasyonu bulunan odalara uyum sağlayabilir. Dokusu ve görüntüsü ile ilk bakışta birçok kişinin beğenisini kazanan bir modeldir.

BODRUM TAFTA

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Her insanın dekorasyonda tercih edeceği görünüm farklılıklar göstermektedir. Sade olan oda dekorasyonlarında tercih edilmesi gereken perde modeli biraz daha hareketli olan bir model olmalıdır. Bodrum Tafta modelinde kullanılan tafta kumaşı kendisine has dokusu ile birlikte ve kendinden deseni ile birlikte sade olan dekorasyonlara uyum sağlamaktadır. Kumaşta bulunan yanar döner etkisi perdenin daha hareketli olmasında etkilidir. Gösterişli olan bir dekorasyon için de uygun olan bir modeldir. Hem kendinden desene sahip olması hem de kumaşın kendisine has ağırlığı ile birlikte gösterişli olan dekorasyonlara da uyum sağlamaktadır. Ekstra detay bulundurmaması şık ve zarif bir görünüm açısından olumlu bir etki yaratmaktadır. Kumaşında ki özel doku ile birlikte ışık açısına göre renk değişimi oluyormuş hissi uyandırmaktadır.

CREPE TAFTA

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Evlerde tercih edilen perde dokuları her oda için farklılık göstermektedir. Odanın dekorasyonu, tarzı ve kullanım amacına bağlı olarak perde modelleri tercih edilmektedir. Spor tarz bir konsept için tercih edilen ürün ile, daha lüks bir konsepte kullanılacak olan ürün farklılıklar göstermektedir. Odanın konseptine uygun perde tercihi, odada ki görünümü çok daha fazla netleştirecektir. Krep tafta kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Crepe Tafta modeli, kumaş özelliği nedeni ile bükümlü bir görünüme sahiptir. Spor şık bir dekorasyon için oldukça uyumlu bir modeldir. Bunun yanı sıra daha gösterişli olan konseptler için de uyum sağlayabilecek bir dokuya sahiptir. İki renkli olması, farklı mobilya renklerine uyum sağlayabilmesi açısından ürünü bir adım öne çıkarmaktadır.

FETHIYE TAFTA

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Ofis ya da ev dekorasyonlarında tamamlayıcı parça her zaman perde olmaktadır. Doğru bir seçim yapılmadığı zaman dekorasyonun netliği kaybolabilir ve dekorasyon sönük durabilir. Perde modeli, dekorasyon ile uyumlu olduğu zaman daha iyi bir netlik oluşacaktır. Perdelerin kumaşı ve rengi de odanın konseptine uygun olmalıdır. Tafta kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Fethiye Tafta modeli, kendiliğinden yanar döner özelliğe sahiptir. Modelin üzerinde kullanılan ufak detaylar ile sade ve zarif bir görünümün yanı sıra hareketli bir görünüme kavuşmasını da sağlamıştır. Misafir odası gibi özel konsept odalarda kullanıma uygun olan ürün aynı zamanda romantik bir duruş için yatak odalarında da tercih edilebilir.

GRACE TAFTA

%50 kampanya indirimi

80.00 TL

40.00 TL

Şık ve gösterişli bir dekorasyonda tüm detayların özenle seçilmesi gereklidir. Dekorasyonun uyumunu en iyi şekilde ortaya çıkaran detaylardan bir tanesi perde tercihleridir. Son derece özel dokunuşlar ile hazırlanmış olan Grace Tafta modeli kalın ve ince şeritler ile hareketlendirilmiştir. İki renk kullanılan üründe ki gösteriş ilk bakışta karşınıza çıkmaktadır. Ürün hareketli olarak hazırlandığı için sade dekorasyonlarda, dekorasyona hareket katabilmek amacı ile kullanılabilmektedir. Aynı zamanda gösterişli olan odaların daha net bir görünüme sahip olabilmesi açısından da tercih edilmektedir. Yalnızca misafir odası değil aynı zamanda oturma odası ve yatak odası için de kullanılabilecek bir modeldir. Kumaşın kendinden yanar döner özelliği de odaya ekstra bir hava katacaktır.

IPEKSI TAFTA

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Dekorasyonların beklenilen netlikte bir zarafet sunabilmeleri açısından tercih edilen perde modeli oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kumaşı, kesimi ve odanın dekorasyonu ile uyumu oldukça önemlidir. Şık bir dekorasyon için üretilmiş olan İpeksi Tafta modelinde tafta kumaşı kullanırken, ipeksi bir duruş sergilemektedir. Taftanın kendisine has dokusu ekstra desenlere gerek kalmadan şık bir görünüm için yeterli olabilmektedir. Kumaşın kendisine has yapısı nedeni ile iki renk tonu görünümü sunmakta ve yanar döner etkisi ile birlikte istenilen hissi vermektedir. Perde tercihi dekorasyonun en son ve en önemli dokunuşlarından bir tanesidir. Ürün hem sade dekorasyonlar hem de daha renkli ve gösterişli olan dekorasyonlar için uygundur.

LATINO JAKARLI TAFTA

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Gösterişli bir dekorasyonda tercih edilen tüm detaylar gibi perde detayı da oldukça önemlidir. Avangart bir dokunuş için tercih edilecek olan perdenin kumaşı, deseni ve duruşu son derece büyük bir önem taşır. Latino Tafta modeli en gösterişli dekorasyonlarda bile tercih edilebilecek olan bir modeldir. Üründe tercih edilmiş olan iki renk seçeneği sanki uç uca eklenmiş farklı kumaşların kullandığı hissini vermektedir. Üstelik taftanın yanar döner etkisi ile birleştiğinde göz alıcı bir görünüm sunmaktadır. Hem koyu renk tercih edilmiş dekorasyonlarda hem de açık renk tercih edilmiş dekorasyonlarda kullanılabilecek bir modeldir. Salonlar ve oturma odalarında tercih edilebilen bir model olmasının yanı sıra yatak odasında da göz alıcı bir dokunuş sunar.

NATUREL TAFTA 7523

%50 kampanya indirimi

40.00 TL

20.00 TL

Bir odanın dekorasyonun çok daha net bir biçimde sergilenebilmesi açısından tercih edilecek olan perde modelinin doğru şekilde seçilmesi gereklidir. Gösterişi desenlerde aramayıp tüm hissi kumaşın vermesini isteyen kişiler için Natural Tafta 7523 modeli üretilmiştir. Kumaşın özelliği dolayısı ile yanar döner bir etkisi bulunmaktadır. Bu etki desene gerek kalmadan hareket katmaktadır. Işığa bağlı olarak renk değişiyormuş hissi verdiği için odada farklı bir hareket bulunmaktadır. Tek renk dekorasyonlarda tercih edilebilen ürün aynı zamanda renkli dekorasyonlarda da tercih edilebilmektedir. Kumaşın kendisine has parlak bir yapısı bulunmaktadır ve bu yapı salonlarda da tercih edilebilir hale getirmektedir. Yatak odalarında ise oldukça farklı bir his uyandırabilmesi açısından tercih edilebilir.

RENNES

%50 kampanya indirimi

128.00 TL

64.00 TL

Dekorasyonun olmazsa olmazlarından bir tanesi de perde tercihleridir. Farklı konsept düşünen kişiler için tercih edilecek olan ürünlerin özel olarak seçilmesi gereklidir. Osmanlı motiflerinin günümüze uyarlanması ile birlikte hazırlanmış olan Rennes modeli baskılı bir modeldir ve kullanılan desenler oldukça ilgi çekicidir. Kumaşın kendisine has dokusal bir parlaklığı bulunmaktadır ve bu durum perdenin kendisine has bir ağırlığının oluşmasında etkilidir. Osmanlı tarzı Avangart bir konsept ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Klasik ev dekorasyonunda ve aynı zamanda daha gösterişli olan ev dekorasyonlarında da tercih edilebilir. Evin farklı odalarında dekorasyona bağlı olarak kullanılabilir olan bir modeldir. Eski dönem detaylarını seven kişiler için modernleşmiş bir tasarımdır.

RIVER TAFTA 40JA05

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Evinizde tercih edeceğiniz perde modeli, dekorasyonun son fırça darbelerinden bir tanesidir. Son dokunuş nasıl ki bir tuval için önemli ise, perdelerin tercihi de ev dekorasyonda o derece önemlidir. Farklı dekorasyon seçeneklerinde kullanılabilmesi açısından River Tafta 40JA05 modeli tafta kumaş tercih edilerek üretilmiştir. Tafta kumaş perde üretimi söz konusu olduğunda çok fazla tercih edilmektedir. Hem duruş şekli için hem de aynı zamanda yanar döner etkisi bulunduğu için tercih sıralarının başında gelmektedir. Yanar döner etki ürüne kendisine has bir hareket katmaktadır. Modelin üzerinde bulunan ve sanki kumaşın kendisindenmiş gibi duran minik desenler de ürüne ekstra hareket katmayı başarmıştır. Zarafeti ile birlikte pek çok odada kullanılabilir.

SPECIAL CHENILLE TAFTA

%50 kampanya indirimi

48.00 TL

24.00 TL

Göz alıcı bir perde ile dekorasyonunuzu hareketlendirmek ister misiniz? Tafta kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Special Chennille tafta modeli gösterişli olan dekorasyonlar için en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Renk geçişleri ve sanki farklı kumaşların birbirine dikilmiş gibi durması ile birlikte dekorasyona oldukça farklı bir hava katmaktadır. Aynı zamanda tafta kumaşın oldukça özel parlak bir dokusu bulunması ve yanar döner bir yapıya sahip olması ürünün görüntüsünün çok daha gösterişli olmasını sağlamaktadır. Hem gösterişli olan bir dekorasyonda uyum sağlar hem de aynı zamanda daha sade olan bir dekorasyonda da hareket katmak amacı ile tercih edilebilir. Üstelik tüm odalarda tercih edilebilir bir üründür.

1-30 arası

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?