TAHITI CHENILLE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

104.00 TL

52.00 TL

KUMAŞ: Kadife
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 970 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Perdelerde bu sezon su yolu desenine çok fazla denk geleceğiz. Su yolu deseni pek çok farklı kumaşta tercih edilen bir desendir. Perdelerde uygulandığında da modele çok daha farklı bir hava katmaktadır. Tafta kumaş üzerinde su yolu deseni bulunduran Tahiti Tafta modeli evin pek çok odasında tercih edilebilecek bir şıklık ile hazırlanmıştır.

Tafta kumaş tercih edilmesi ile birlikte yanar döner bir etki oluşacaktır. Kendisine has bu etki ile birlikte hareketlenen perde de kullanılan desen ile birlikte mükemmel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Hem misafir odaları, hem oturma odaları hem de konsepte uygun bir şekilde yatak odalarında bile kullanılabilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?