TOKYO JAKAR TAFTA

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Tafta
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonda tercih edilen detayların tümü dekorasyonun tarzına uygun olmalıdır. Perde detayı dekorasyonda en çok dikkat edilmesi gereken detaylardan bir tanesidir. Diğer tüm eşyalar ile uyumlu olmalıdır. Hem kumaş hem de aynı zamanda kumaşta kullanılan detaylar oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Tafta kumaş tercih edilerek üretilmiş olan Tokyo Jakar tafta modeli kendisine has kumaş yapısı ile birlikte oldukça ilgi çekmektedir. Kumaşın üzerinde kullanılan küçük yaprak detayları çok farklı bir hava katmayı başarmıştır. Üstelik kumaşın kendisine has olan özelliği ile birlikte yanar döner etkisi bulunmaktadır. Işığın geliş açısına göre kumaş renk değiştiriyormuş hissi uyandırmaktadır ve pek çok odanın dekorasyonu ile uyumludur.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?