VELVET KADIFE

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

64.00 TL

32.00 TL

KUMAŞ: Kadife
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 140 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 474 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan perdeler, büyük bir titizlik ile incelenmelidir. Çünkü tercih edilecek olan modelin tarzı hem mobilyalar hem de aynı zamanda evin duvarları ile renk olarak uyumlu olmalıdır. Dekorasyonun tarzı ile uyumlu olacak bir modelin seçilmesi de oldukça önemlidir.

Avangart mobilya tarzı, Osmanlı tarzı ya da günümüz modern tarzları ile uyumlu olabilecek şekilde üretilmiş olan Velvet kadife modeli oldukça ilgi çekicidir. Oturma odaları, misafir odaları ya da yatak odaları gibi evin pek çok odasında tercih edilebilecek bir modeldir. Kadife kumaşın dokusal yapısı ile birlikte dekorasyonun netleşmesinde oldukça etkili olan bir üründür.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?