VENEDIK ORG

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

16.00 TL

8.00 TL

TÜL: Organze
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Sıradan bir dekorasyondan çok daha fazlasını düşünenler için tercih edilecek olan tüm detaylar son derece titiz bir şekilde incelenmelidir. Dekorasyonda kullanılacak olan tüm detayların birbiri ile uyumlu olması gereklidir. Burada perde ve tül detayları da hem odanın duvarları hem de tercih edilen mobilyalar ile uyumlu olabilir.

Farklı kumaş dokusu ile birlikte Venedik Org modeli son derece özel olarak üretilmiştir. Kumaşın kendisine has olan parlak dokusu ve kullanılan şerit detaylara modelin daha hareketli olmasını sağlamıştır. Ürünün kendisi hareketli olduğu için sade bir dekorasyona hareket katabilmek amacı ile de kullanılabilir. Ürün, evde bulunan farklı odalarda tercih edilebilecek bir modeldir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?