VISCOSE SATEN

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 445 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Bir ev dekorasyonun istenilen netlikte oluşabilmesi açısından tercih edilen tüm detayların titiz bir şekilde incelenmesi gereklidir. Perde tercihi dekorasyonun en önemli noktalarından bir tanesidir. Perdenin renginin yanlış seçilmesi ya da koltuk dokusu ile zıtlığı varsa, dekorasyonun netliği bozulacaktır. Tek renk olarak üretilmiş olan Viscose Saten P 46 modeli bir çok dekorasyon ile uyumlu olabilecek bir modeldir.

Saten kumaşın kullanılması ile birlikte üretilen model, sade dekorasyonları renklendirmek amacı ile tercih edilebilirken; gösterişli olan dekorasyonlarda da netleştirmek amacı ile tercih edilebilir. Saten kumaşın dokusu pek çok farklı kumaş dokusu ile uyumluluk gösterebileceği için koltuklarınız kumaş dokusu ile uyumlu durması daha kolay olacaktır.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?