VITA PULLU DONER TUL

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

80.00 TL

40.00 TL

TÜL: Nakış
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 110 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Dekorasyonda tercih edilen tül detayı, koltukların ve tercih edilen diğer ürünlerin netlik kazanabilmesi açısından önem taşır. Işıltıyı seven kişiler için özel olarak üretilmiş olan Vita pullu modeli uzun dalga şeritleri ile süslenmiştir. Kullanılan pul detayları görüntüyü çok daha dikkat çekici kılmakta ve ürüne hareket katmaktadır.

Sade modelleri benimsemeyen kişiler, tercih ettikleri ürünlerin farklı detaylar ile hareket kazanmasını isterler. Ürün, kumaş olarak da çok mat olmayan bir kumaş bulundurmaktadır. Misafir odalarında kullanım için de uygundur. Çünkü bulundurduğu desen ve pul detayları gösterişli olan odalarda tercih edilmesini mümkün kılmıştır. Perde üretimi konusunda her zaman titiz bir çalışma yapan firmamızda ihtiyacınıza uygun modelleri bulabilmeniz açısından titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?