VOLENDAM 18116

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

56.00 TL

28.00 TL

TÜL: Brode
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 300 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 268 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Perde ve tüller her zaman dekorasyonun en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Odada tercih edilen tarza uygun olabilecek tüller tercih edilmelidir. Gösterişli olan dekorasyonlar ya da bunun yanı sıra sade olan dekorasyonlar için farklı tül modelleri bulunmaktadır. Volendam modeli pek çok farklı konsept ile uyumlu olabilecek bir modeldir.

Tek renk olan üründe farklı desen detayları bulunmaktadır. Farklı desenler ile birlikte hareketlendirilen perde de kalın şerit bulunmaktadır. Bu kalın şerit daha parlak bir şerittir. Bu şerit ile birlikte gösterişli dekorasyonlarda da kullanılabilir. Misafir odası gibi pek çok farklı oda da tercih edilebilir bir modeldir. Bunun yanı sıra oturma odası gibi evin diğer odalarında da tercih edilebilir.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?