WATERWAY

%50 kampanya indirimi
Renk seçiniz
Metre seçiniz
Sepete Ekle
Metre seçiniz

48.00 TL

24.00 TL

KUMAŞ: Saten
İçerik: 100% PES
Uzunluk: 280 CM
Kurşunlu: -
Ağırlık (+)(-) 5%: 438 GR/LM
Yıkama Talimatı:

Görüntülemekte olduğunuz ürünün renkleri, monitörler arası kalibrasyon farklılıkları ve fotoğrafın çekildiği ortamdaki ışık rengi bakımından ürünün gerçek renginden farklılık gösterebilir.

Ev dekorasyonlarında tercih edilen konseptlerin tüm detaylarının birbiri ile uyumlu olması gereklidir. Dekorasyonda tercih edilecek olan perde modeli de diğer tüm detaylar ile uyumlu olmalıdır. Koltukların rengi, mekanda tercih edilen duvar boyası ve bunun yanı sıra dekorasyonun tarzı ile uyumlu olabilmesi gereklidir.

Son derece özel olarak üretilmiş olan Waterway modeli şık dekorasyonlarda tercih edilebilecek bir modeldir. Su yolu deseni ile birlikte hareketlendirilen ürün soft bir hareket ile birlikte çok daha şık bir görünüme sahiptir. Kumaşta bulunan parlaklık ve renk oyunları ürünün sade dekorasyonların netleştirilmesinde de kullanılmasını sağlamaktadır. Yatak odalarında avangart, Osmanlı ya da romantik tarz seven kişiler için de uygundur.

Bu ürün için yorum yapılmadı.

Yorum Yap

İptal ve İade Koşulları

Alıcı'nın yürürlükte olan mevzuatın ve satış sözleşmesinin uygun gördüğü şartlarda siparişini iptal etme hakkı bulunmaktadır. Alıcı "Sipariş İptal" başlığını seçerek siparişini iptal edebilir. Alıcı iradesi doğrultusunda siparişine konu ürünlerin bir kısmını iptal etme hakkına sahip olduğu gibi Alıcı ödeme yapmadığı takdirde sipariş otomatik olarak iptal edilecektir. Alıcı'nın siparişin sevkiyat edilmesi sonrasında veya paketleme sonrası siparişini iptal etmek istemesi halinde, doğrudan NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile yazılı veya elektronik olarak iletişime geçmesi gerekmekte olup Alıcı dilediği takdirde siparişi kabul etmeyerek ürünün iadesini talep etme hakkı da bulunmaktadır. Ödeme yapılması sonrasında hukuka uygun bir sipariş iptali söz konusu ise bedel NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Alıcı'ya iade edilecektir. NISE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve Alıcı’nın caymaya ilişkin hakları saklıdır.

E-Bülten

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ister misiniz?